POLECAMY - na skróty

organizatorzy

kalendarz 2013Kalendarz strażacki OSP Kamieniec Ząbkowicki na ROK 2013

Od 9 lutego 2012r. na stronie czerwone samochody  można podziwiać i głosować na nasz samochód. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony i oddania głosu. CZERWONE SAMOCHODY

Wypadek z udziałem 3 osobówek na „betonówce” i pożar auta

wypadek betonowka poar auta 20160429 1690552943

10 grudnia około godziny 22:00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku na „betonówce” (DW382 odcinek Byczeń – Paczków). Po dojechaniu na miejsce działa prowadziła jednostka z JRG Paczków oraz pogotowie ratunkowe. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia odłączenia akumulatorów oraz sorpcji substancji ropopochodnych z jezdni. Droga na czas prowadzanie akcji ratowniczej i czynności przez policję była całkowicie zablokowana.
Bezpośrednio z tego zdarzenia zostaliśmy zadysponowania do pożaru auta osobowego w Kamieńcu Ząbkowickim. Po dojechaniu na miejsce stwierdzono że pali się tylna część osobowego mercedesa. Na palący się pojazd został podany jeden prąd piany gaśniczej.