POLECAMY - na skróty

organizatorzy

kalendarz 2013Kalendarz strażacki OSP Kamieniec Ząbkowicki na ROK 2013

Od 9 lutego 2012r. na stronie czerwone samochody  można podziwiać i głosować na nasz samochód. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony i oddania głosu. CZERWONE SAMOCHODY

Pożar budynku gospodarczego w Śremie

poar rem 20160429 1569591454W dniu 3 grudnia 2015 około godziny 0:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze zabudowań gospodarczych w Śremie. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia stwierdzono że ogień wydobywa się z pod poszycia dachu, niezwłocznie podano dwa prądy wody w natarciu na palący się obiekt. W wyniku pożaru spaleniu uległa część konstrukcji dachowej, część sprzętu i maszyn rolniczych które znajdowały się w środku a także zboże. Ze względu na duże zadymienie strażacy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. Po wstępnym stłumieniu ognia strażacy dokonali niezbędnych prac rozbiórkowych na obiekcie, a także przelania pogorzeliska.