Pożar budynku gospodarczego w Śremie

poar rem 20160429 1569591454W dniu 3 grudnia 2015 około godziny 0:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze zabudowań gospodarczych w Śremie. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia stwierdzono że ogień wydobywa się z pod poszycia dachu, niezwłocznie podano dwa prądy wody w natarciu na palący się obiekt. W wyniku pożaru spaleniu uległa część konstrukcji dachowej, część sprzętu i maszyn rolniczych które znajdowały się w środku a także zboże. Ze względu na duże zadymienie strażacy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. Po wstępnym stłumieniu ognia strażacy dokonali niezbędnych prac rozbiórkowych na obiekcie, a także przelania pogorzeliska.