POLECAMY - na skróty

organizatorzy

kalendarz 2013Kalendarz strażacki OSP Kamieniec Ząbkowicki na ROK 2013

Od 9 lutego 2012r. na stronie czerwone samochody  można podziwiać i głosować na nasz samochód. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony i oddania głosu. CZERWONE SAMOCHODY

Wypadek na drodze do Ząbkowic Śl.

wypadek dw382 20160429 1160229965W dniu 8 listopada 2015r około godziny 10:00 zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego na trasie Kamieniec Ząbkowicki – Ząbkowic Śl., zdarzenie miało miejsce na wzniesieniu za wysypiskiem śmieci. Po do jechaniu pierwszego zastępu okazało się że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe toyota i volkswagen. Wszystkie osoby opuściły pojazdy przed przybyciem straż pożarnej. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenia akumulatorów w pojazdach, a także sorpcji substancji ropopochodnych i płynów eksploatacyjnych które wyciekły na drogę w skutek zderzenia.