POLECAMY - na skróty

organizatorzy

kalendarz 2013Kalendarz strażacki OSP Kamieniec Ząbkowicki na ROK 2013

Od 9 lutego 2012r. na stronie czerwone samochody  można podziwiać i głosować na nasz samochód. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony i oddania głosu. CZERWONE SAMOCHODY

Pożar zabudowań gospodarczych w Ożarach

poar budynek gospodarczy 20160429 1181752936W dniu 28 września 2015 roku około godziny 1:30 nasza jednostka została wezwana do pożaru zabudowań gospodarczych w Ożarach . Po dojechaniu na miejsce pierwszego zastępu stwierdzono że pożarem objęty jest cały budynek gospodarczy wraz z dachem, wewnątrz składowanych było kilkaset bali słomy. Strażacy dokonali zabezpieczenia miejsca zdarzenia i w pierwszej fazie pożaru podali dwa prądy wody w obranie na sąsiednie zabudowania gospodarczo - magazynowe w których składowany był nawóz rolniczy w znacznych ilościach. W raz z przybywaniem kolejnych jednostek wprowadzano kolejne prądy wody w natarciu na palący się budynek, po przytłumieniu pożaru dokonano niezbędnych prac rozbiórkowych na terenie pogorzeliska. Działania strażaków trwały do wczesnych godzin porannych.