POLECAMY - na skróty

organizatorzy

kalendarz 2013Kalendarz strażacki OSP Kamieniec Ząbkowicki na ROK 2013

Od 9 lutego 2012r. na stronie czerwone samochody  można podziwiać i głosować na nasz samochód. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony i oddania głosu. CZERWONE SAMOCHODY

Pożar pustostanu w Złotym Stoku

poar zoty stok 20160429 200297326926 lipca 2015 około 00:30 zostaliśmy wezwani do pożaru budynku w Złoty Stoku. Po dojechaniu na miejsce działania gaśnicze prowadziła już miejscowa OSP, a pożarem objęty był parter pustostanu. Ratownicy w aparatach ochrony dróg oddechowych sprawdzili pomieszczenia budynku aby wykluczyć obecność osób postronnych. Równocześnie była prowadzona akacja gaśnicza, w budynku znajdowała się słoma którą po ugaszeniu pożaru trzeba było wyrzucić z budynku i dodatkowo przelewać wodą aby uniknąć ponownego rozpalenia.