Kolizja na drodze do Ząbkowic Śl.

wypadek dw 382 20160429 1535148460W niedzielę 11 maja 2015r. zostaliśmy wezwani do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 382 z Kamieńca Ząbk. do Ząbkowic Śl.. Zdarzenie miało miejsce w okolicach nieczynnego już wysypiska śmieci. Po dotarciu na miejsce okazało się że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe audi i volkswagen, a jeden z pojazdów znajduję się w rowie poza jezdnią. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie odniósł większych obrażeń, osoby podróżujące pojazdami opuściły auta przed przybyciem straży pożarnej. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia odłączenia akumulatorów i uprzątnięcia drogi ze szkieł i elementów karoserii pojazdów.