Przewróciła się przyczepa traktora.

W piątek 1 lutego po godzinie 16:00 jednostka OSP Kamieniec Ząbkowicki została zadysponowana do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Kamieńcu Ząbkowickim na ulicy Kolejowej. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że na moście wywróciła się przyczepa ciągnięta przez traktor i całkowicie zablokowała drogę.

5slide-kolizja-kamieniec-kolejowa
Na przyczepie przewożony był kamień, w wyniku przewrócenia się przyczepy cały ładunek (około 15 ton kamienia) wysypał się na drogę oraz częściowo na samochód osobowy przejeżdżający przez most. Jedna osoba, która przechodziła w chwili zdarzenia chodnikiem została poszkodowana, nie doznała groźnych obrażeń.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, droga była zablokowana przez około 4 godziny. Po usunięciu kamienia i postawieniu przyczepy ruch został przywrócony.

W działaniach udział brały:
OSP Kamieniec Ząbkowicki
JRG Ząbkowice Śl.