Kamieniecka Biesiada Strażacka 7 lipca 2012

kamieniecka biesiada strazacka miJuż za dwa tygodnie 7 lipca 2012r. zapraszamy wszystkich do Kamieńca Ząbkowickiego na organizowaną przez naszych strażaków „Kamieniecką Biesiadę Strażacką". Podczas biesiady rozegrany zostanie turniej „Najtwardszy Strażak Przetrwa". W dalszym ciągu zapraszamy wszystkich strażaków do zgłaszania uczestnictwa w tym turnieju, szczegóły tutaj więcej.
Ponadto w programie: pokazy strażackie, pokazy sprzętu medycznego, pokazy techniki cięcia wraków pojazdów oraz ich usuwania (FIRE MAX, Zagrodzki). Na stoisku firmy Bocar będzie można zobaczyć innowacyjne rozwiązania w konstrukcji samochodów pożarniczych.

Muzycznie będzie można posłuchać koncertu zespołu Jabłko w Przekroju, a także pań z KGW Starczów, które specjalnie na tę okazję zaśpiewają piosenki strażackie.
O godzinie 20:00 na scenie wystąpi gwiazda wieczoru kabaret z Kopydłowa czyli „Spotkanie z Balladą", a od godziny 22:00 zabawa taneczna.

W trakcie trwania turnieju oraz przez cały dzień:
gry i zabawy dla dzieci,
bezpieczeństwo w drodze do szkoły - słonik Skok i Komisarz Lew,
konkurs plastyczny „20 lat Państwowej Straży Pożarnej",
pokazy walk rycerskich,
„jazda na drugim gazie" – czyli symulator jazdy po alkoholu dla każdego,
pokazy Off Road,
taniec z ogniem - szczudlarze z OSP BARDO,
narodowe siły rezerwowe,
straż graniczna,
22 Karpacki Batalion Piechoty Górskiej z Kłodzka

dmuchane zamki, stragany, tatuaże dla najmłodszych, wystawy strażackie, możliwość legalizacji gaśnic, dla podniebienia pieczona kiełbaska, pyszna grochówka, zimne piwo.

plakat maly kamieniecka biesiada